- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο, Ξύλο, Ρινίσματα ξύλου |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Inox |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Бърз и лесен монтаж |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 1.74 Kg |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 32 x 28 |