- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune, Lemn, Rumeguş |
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Inox |
| Caracteristici cheie | Instalare rapidă și ușoară |
| Înălţime | 15 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 1.74 Kg |
| Suprafață de gătit (cm) | 32 x 28 |