- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο, Ξύλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι, Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σχάρα |
| Υψος | 46 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Μήκος | 29.8 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 31 x 29.8 |