- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune, Lemn |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Fix |
| Material | Oţel, Metal |
| Caracteristici cheie | grătar |
| Înălţime | 46 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Lungime | 29.8 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 31 x 29.8 |