
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Πλέγμα σχάρας |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εύκολος καθαρισμός |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Βάρος | 1.56 Kg |