
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | grătar |
| Tip | Detasabil |
| Material | Aluminiu |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară |
| Înălţime | 3 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 1.56 Kg |