- Νέο προϊόν
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή |
| Εξουσία | 2200 W |
| Υψος | 57.2 cm |
| Πλάτος | 58.6 cm |
| Μήκος | 46.2 cm |