- Produs nou
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Fix |
| Material | Fontă |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Putere | 2200 W |
| Înălţime | 57.2 cm |
| Lăţime | 58.6 cm |
| Lungime | 46.2 cm |