- -33,10 €
- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Με χερούλια |
| Εξουσία | 2200 W |
| Υψος | 57.2 cm, 57.2 cm |
| Πλάτος | 58.6 cm, 58.6 cm |
| Μήκος | 46.2 cm, 46.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |