- -33,10 €
- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Fix |
| Material | Fontă |
| Caracteristici cheie | Cu mânere |
| Putere | 2200 W |
| Înălţime | 57.2 cm, 57.2 cm |
| Lăţime | 58.6 cm, 58.6 cm |
| Lungime | 46.2 cm, 46.2 cm |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |