- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Чугунена скара |
| Υλικό σχάρας | Χυτοσίδηρος |
| Εξουσία | 2200 W |
| Υψος | 90 cm |
| Πλάτος | 130 cm |
| Μήκος | 60 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |