- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Fix |
| Material | Fontă |
| Caracteristici cheie | Grill din fontă |
| Material pentru grătar | Fontă |
| Putere | 2200 W |
| Înălţime | 90 cm |
| Lăţime | 130 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Garanție | 24 luni |