- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 ροδάκια |
| Υψος | 84 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Μήκος | 54.5 cm |
| Διάμετρος | 54.5 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 54.5 cm |