- Produs nou
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | 2 rotite |
| Înălţime | 84 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Lungime | 54.5 cm |
| Diametru | 54.5 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 54.5 cm |