- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Бездимна |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Πλάτος | 37 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Εξουσία | 1200 W |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |