- -10,23 €
- Stoc epuizat

Gratar electric Royalty Line, eliminand pana la 80% din fum in comparatie cu gratarele standard
- Putere: 1200 W
- Material: metal/plastic
- Acoperire ceramica antiaderent
- Dimensiuni suprafata de gatit: 38x25 cm
- Dimensiuni gratar:
Lungime: 51 cm
Latime: 37 cm
Inaltime: 11 cm
- Termostat
- 5 setari de temperatura
- Curatare usoara
- Depozitare convenabila
- Potrivit si pentru utilizare in interior
- Protectie la supraincalzire
- Buton de pornire si oprire
- Baza antiderapanta
- Culoare neagra
- Tensiune de alimentare: 220-240 V
- Greutate: 2,8 Kg
- Garantie: 24 luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Gratar electric Royalty Line, eliminand pana la 80% din fum in comparatie cu gratarele standard
- Putere: 1200 W
- Material: metal/plastic
- Acoperire ceramica antiaderent
- Dimensiuni suprafata de gatit: 38x25 cm
- Dimensiuni gratar:
Lungime: 51 cm
Latime: 37 cm
Inaltime: 11 cm
- Termostat
- 5 setari de temperatura
- Curatare usoara
- Depozitare convenabila
- Potrivit si pentru utilizare in interior
- Protectie la supraincalzire
- Buton de pornire si oprire
- Baza antiderapanta
- Culoare neagra
- Tensiune de alimentare: 220-240 V
- Greutate: 2,8 Kg
- Garantie: 24 luni
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal, Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Бездимна |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Latime | 37 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Garantie | 2 ani |