- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Υψος | 10.5 cm |
| Πλάτος | 21.5 cm |
| Βάρος | 1.75 Kg |
| Εξουσία | 450 W |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |