- -4,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Latime | 21.5 cm |
| Greutate | 1.75 Kg |
| Putere | 450 W |
| Culoare | Negru |
| Garantie | 24 luni |