
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Αντιολισθητικό σύστημα, Λαβές κρύες στην αφή, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 320 х 220 |
| Υψος | 16.5 cm |
| Βάρος | 5.08 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-230 °C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |