- -62,43 €

- Putere: 2000 W
- Setare temperatură: 80-230°C
- Unghi maxim de deschidere: 180°
- Afișaj LED
- Dimensiunea plăcii: 32 x 22 cm
- Material carcasă: oțel inoxidabil, plastic
- Protecție la supraîncălzire
- Cronometru: Până la 60 de minute
- Picioare anti-alunecare
- Lungimea cablului: 1 m
- Conținutul pachetului: 2 x plăci cu două fețe, tavă de scurgere a uleiului
- Dimensiuni: 35,5 x 16,5 x 33,8 cm
- Greutate: 5.08 Kg
- Culoare: Argintiu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Inox |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Sistem anti-alunecare, Rece la mânere touch, Amovibil, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 320 х 220 |
| Inaltime | 16.5 cm |
| Greutate | 5.08 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 - 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-230 °C |
| Garantie | 24 luni |