- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 380 x 280 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 2.5 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 200 ºC |
| Εγγύηση | 24 μήνες |