- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 380 x 280 mm |
| Material de suprafata de gatit | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 200 ºC |
| Garantie | 24 luni |