- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Ένδειξη LED, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Γρήγορη θέρμανση, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 340 x 240 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο, Κεραμικό |
| Υψος | 18.5 cm |
| Πλάτος | 42.5 cm |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 8.15 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-240 °C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |