- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator LED, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Încălzire, Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 340 x 240 mm |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu, Ceramică |
| Inaltime | 18.5 cm |
| Latime | 42.5 cm |
| Adancime | 35 cm |
| Greutate | 8.15 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-240 °C |
| Garantie | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |