- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια, Γρήγορη θέρμανση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο, Κεραμικό |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 45.7 cm |
| Βάρος | 4.3 Kg |
| Εξουσία | 1500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |