- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Inox |
| Functii | Non-stick, Încălzire, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu, Ceramică |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 45.7 cm |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Niveluri de putere | 2 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |