- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 900 x 230 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο, Κεραμικό |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Βάθος | 90 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 2.3 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |