- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Amovibil, Încălzire, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 900 x 230 mm |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu, Ceramică |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 23 cm |
| Adancime | 90 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Garantie | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |