- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
Σχάρα ψησίματος με δύο επιφάνειες:λεία επιφάνεια και επιφάνεια με αυλακώσεις Rubino
- Αντικολλητική επιφάνεια
- Για οικιακή χρήση
- Διαστάσεις (ΜxΠ): 58x27 cm
- Διαστάσεις επιφάνεια μαγειρέματος (ΜxΠ): 48x27 cm
- Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης με 5 βαθμούς
- Αντιολισθητικά πόδια
- Δοχείο για τη συλλογή του λίπους
- Μη θερμαινόμενες πλαϊνές λαβές
- 1800 W
- 220-24V, 50-60Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Σχάρα ψησίματος με δύο επιφάνειες:λεία επιφάνεια και επιφάνεια με αυλακώσεις Rubino
- Αντικολλητική επιφάνεια
- Για οικιακή χρήση
- Διαστάσεις (ΜxΠ): 58x27 cm
- Διαστάσεις επιφάνεια μαγειρέματος (ΜxΠ): 48x27 cm
- Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης με 5 βαθμούς
- Αντιολισθητικά πόδια
- Δοχείο για τη συλλογή του λίπους
- Μη θερμαινόμενες πλαϊνές λαβές
- 1800 W
- 220-24V, 50-60Hz
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 480 x 270 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Τεφλόν |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 27 cm |
| Εξουσία | 1800 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |