- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal |
| Culoare | Negru |
| Functii | Non-stick |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 480 x 270 |
| Material de suprafata de gatit | Teflon |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 27 cm |
| Putere | 1800 W |
| Niveluri de putere | 5 |