- -76,69 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 101 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 230 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600 a |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 313 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.857 kWh |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 331 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 186 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 65 cm |
| Βάρος | 74 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 36 μήνες |