- -76,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Termostat |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 101 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 230 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Agent de răcire | R 600 a |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 313 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.857 kWh |
| Culoare | Bej |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 331 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Greutate | 74 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 36 luni |