- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване на хладилника, Обратима врата, Отделение за плодове и зеленчуци с контрол на влажността |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 41 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 166 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 176 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων, Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 143 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Βάρος | 44 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 месеца |