- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Автоматично размразяване на хладилника, Обратима врата, Отделение за плодове и зеленчуци с контрол на влажността |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 41 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 166 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 176 kWh |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Secții speciale | Raft legume si fructe, Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 143 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 44 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 месеца |