- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, No Frost, Диспенсър за вода |
| Τεχνολογία | No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 83 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 203 l |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 233 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 291 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 185 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 61.74 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |