- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, No Frost, Диспенсър за вода |
| Tehnologii | No Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 83 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 203 l |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 233 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 291 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 61.74 Kg |
| Garanție | 24 месеца |