- -102,26 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Fresh зона 0 градуса, Οθόνη LED, Φωτισμός LED, Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Аларма за отворена врата, Εσωτερικός φωτισμός, Отделение 0°C, Регулируеми рафтове |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED, Metal Cooling Plate, Инверторен компресор, Отделение 0°С |
| Ηχητικό σήμα | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 170 l |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 6 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Εξουσία | 250 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 305 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 15 h |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.81 kWh |
| Χρώμα | Черно стъкло |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 511 l |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 189.8 cm |
| Πλάτος | 83.3 cm |
| Βάθος | 64.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 185 cm |
| Βάρος | 107 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |