- -102,26 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Fresh зона 0 градуса, Display LED, Iluminare LED, Dezgheț automat, Автоматично размразяване на хладилника, Alarma de alarmă de ușă, Iluminare interioară, Отделение 0°C, Rafturi reglabile |
| Tehnologii | Iluminare LED, Metal Cooling Plate, Compresorul invertorului, Отделение 0°С |
| Semnal audio | Sistem de semnalizare a ușilor deschise |
| Dozator de apa | Nu |
| Volumul net al congelatorului | 170 l |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 6 |
| Clasa de climă | SN - N - ST - T |
| Agent de răcire | R600a |
| Putere | 250 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 305 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 15 h |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.81 kWh |
| Culoare | Sticlă neagră |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 511 l |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 189.8 cm |
| Lăţime | 83.3 cm |
| Adâncime | 64.8 cm |
| Lungimea cablului | 185 cm |
| Greutate | 107 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |