(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost, Οθόνη LED |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 7 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 7 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 7 |
| Κλιματική τάξη | N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 271 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 178 cm |
| Βάθος | 68 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |