(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost, Display LED |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 7 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Numărul de rafturi frigider | 7 |
| Număr de rafturi pe ușă | 7 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 271 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 178 cm |
| Adâncime | 68 cm |
| Garanție | 24 luni |