- Χωρίς απόθεμα
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Бял
Годишна енергийна консумация: 257 kWh
Захранващо напрежение: 220 V
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
Вътрешна LED светлина
Механичен контрол с регулируем темростат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Бял
Годишна енергийна консумация: 257 kWh
Захранващо напрежение: 220 V
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
Вътрешна LED светлина
Механичен контрол с регулируем темростат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 84 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 184 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 5 |
| Σύστημα ψύξης | Low Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 277 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 268 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 170 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 59.5 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |