- Stoc epuizat
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Бял
Годишна енергийна консумация: 257 kWh
Захранващо напрежение: 220 V
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
Вътрешна LED светлина
Механичен контрол с регулируем темростат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Бял
Годишна енергийна консумация: 257 kWh
Захранващо напрежение: 220 V
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
Вътрешна LED светлина
Механичен контрол с регулируем темростат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 84 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 184 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Sistem de răcire | Low Frost |
| Consumul anual de energie | 277 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 268 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 170 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |