- -22,96 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 52 cm |
| Μήκος | 37 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Πλάτος | 32 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | С компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |