- -22,96 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 52 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Culoare | Gri, Negru |
| Lăţime | 32 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |