(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 39 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 30 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |