(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 39 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Material | Plastic, Oţel |
| Тип захранване | 220 V |
| Funcții | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 30 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |