- -48,57 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 30.2 cm |
| Βάθος | 27 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Φίλτρο νερού, Προστασία από υπερθέρμανση, Οθόνη LED, Ψηφιακή οθόνη |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 15.1 |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |