- -48,57 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 30.2 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Funcții | Filtru de apa, Protecția împotriva supraîncălzirii, Display LED, Ecran digital |
| Culoare | Inox, Negru |
| Lăţime | 15.1 |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |