- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 42.9 cm |
| Μήκος | 22.1 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Μέθοδος φίλτρου | Карбонизация |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 13.7 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |