- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 42.9 cm |
| Lungime | 22.1 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Metoda filtrului | Carbonizare |
| Culoare | Negru |
| Lăţime | 13.7 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Garanție | 24 luni |